Skorowidz hasłowy interpretacji
Hasło: twórczość ludowa

 

twórczość ludowa 2 / 442400  │  a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   z  

1

2007.05.17 - Trzeci Urząd Skarbowy w Gdańsku - DF/415-1/07/KP
     ∟Czy na podstawie pisma Krajowej Komisji Artystycznej i Etnograficznej w Warszawie kwalifikujące wyroby nożownicze do rękodzieła, może zarejestrować działalność w zakresie wytwórczości artystycznej rękodzielniczej i opodatkować swoje wyroby zryczałtowanym podatkiem dochodowym w formie karty podatkowej?

2004.10.26 - Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach - OG/005/185/PDI/2004/Z
     ∟Jak opodatkować dochód uzyskany z działalności polegającej na jednorazowym napisaniu książki ?

1

Dołącz do 41713 zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj