Skorowidz hasłowy interpretacji
Hasło: zakład zbrojeniowy

 

zakład zbrojeniowy 1 / 442400  │  a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   z  

1

2008.01.22 - Dyrektor Izby Skarbowej w Bydgoszczy - ITPB3/423-202/07/DK
     ∟Co należy rozumieć przez przychody ze sprzedaży i zrównane z nimi, o których mowa w § 2 ust. 2 rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ulg we wpłatach w zysku przedsiębiorstw państwowych wykonujących zadania na potrzeby obronności i bezpieczeństwa państwa, w sytuacji, jeżeli przedsiębiorstwo ustala wynik finansowy na podstawie rachunku zysków i strat w wariancie kalkulacyjnym?

1

Dołącz do 41704 zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj