Skorowidz hasłowy interpretacji
Hasło: transport śródlądowy

 

transport śródlądowy 3 / 442400  │  a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   z  

1

2014.08.26 - Dyrektor Izby Skarbowej w Bydgoszczy - ITPB1/415-639/14/AK
     ∟Możliwość zaliczenia do kosztów uzyskania przychodów prowadzonej działalności gospodarczej diet z tytułu podroży służbowych.

2009.02.05 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPP2/443-1081/08-2/MN
     ∟Stawka podatku VAT dla śródlądowego transportu towarów na trasach: z Niemiec do Niemiec, z Polski do Niemiec, z Niemiec do Polski, z Holandii do Niemiec, z Niemiec do Holandii. Zleceniodawcą jest polski podmiot zarejestrowany na terenie kraju dla potrzeba rozliczenia VAT i dla ww. transakcji podający numer NIP z przedrostkiem PL.

2008.04.16 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB1/415-67/08-2/GM
     ∟Czy Wnioskodawcy przysługuje prawo zaliczenia do kosztów uzyskania przychodów wartości diet z tyt. podróży służbowych osób prowadzących działalność gospodarczą i osób z nimi współpracujących, do wysokości nieprzekraczającej wysokości diet przysługujących pracownikom – określonych w odrębnych przepisach wydanych przez właściwego ministra zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt. 52 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych?

1

Dołącz do 41704 zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj