Skorowidz hasłowy interpretacji
Hasło: nawozy zwierzęce

 

nawozy zwierzęce 1 / 442400  │  a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   z  

1

2010.07.23 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPP2/443-648/10-2/MN
     ∟Czy w przypadku dokonywania dostawy kory sosnowej dekoracyjnej oraz kory sosnowej mielonej do zastosowań ogrodniczych na terytorium kraju, Wnioskodawczyni powinna w stanie prawnym obowiązującym od dnia 1 maja 2008 r. stosować stawkę 7% VAT? PKWiU 24.15.60-00.90 „Nawozy zwierzęce lub roślinne pozostałe, osobno nie wymienione”.

1

Dołącz do 41693 zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj