Skorowidz hasłowy interpretacji
Hasło: kredyt niespłacony

 

kredyt niespłacony 1 / 442400  │  a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   z  

1

2007.12.14 - Dyrektor Izby Skarbowej w Bydgoszczy - ITPB3/423-81a/07/PS
     ∟Czy w wyniku dokonania odpisania (umorzenia) wierzytelności kredytobiorcy, którego postępowanie upadłościowe obejmujące likwidację majątku zostało zakończone, Bank może zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu, stosownie do art. 16 ust. 1 pkt 25 lit. b w zw. z ust. 2 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, kwotę niespłaconego kredytu?

1

Dołącz do 41695 zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj