Skorowidz hasłowy interpretacji
Hasło: zbieg

 

zbieg 2 / 442400  │  a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   z  

1

2006.05.04 - Urząd Skarbowy w Legnicy - USPDI/415/1/20/06
     ∟Jaki jest limit odliczeń z tytułu wydatków na remont i modernizację budynku mieszkalnego i lokalu mieszkalnego w przypadku zbiegu uprawnień do tych odliczeń w podatku dochodowym od osób fizycznych?

2004.02.13 - Urząd Skarbowy w Piszu - PD/415/4/2004
     ∟- ulga remontowa w razie zbiegu uprawnień do odliczeń wydatków na remont i modernizację lokalu mieszkalnego i budynku mieszkalnego.W odpowiedzi na pismo z dnia 28 stycznia 2004 r. o zakresie stosowania przepisów podatkowych na podstawie art. 14a § 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (Dz. U. Nr 137 poz. 926 z późn. zm.)

1

Dołącz do 41694 zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj