Skorowidz hasłowy interpretacji
Hasło: bon paliwowy

 

bon paliwowy 1 / 425594  │  a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   z  

1

2005.06.22 - Urząd Skarbowy w Lubinie - PP.443/1/55/35/05
     ∟W jaki sposób dokonać rozliczenia z pracownikiem za paliwo tankowane do samochodu prywatnego, czy należność za paliwo zatankowane do jego prywatnego samochodu pobrać, a na okoliczność przyjęcia należności wystawić fakturę VAT oraz czy VAT od zakupu może odliczyć w całości czy tylko od paliwa zakupionego do samochodów ciężarowych.Spółka będąca zarejestrowanym podatnikiem podatku od towarów i usług zawarła porozumienie z firmą będącą dostawcą paliw silnikowych, dotyczące zasad regulowania płatności za nabywane przez Spółkę paliwo, w ten sposób, że paliwo tankowane jest przez pracowników Podatnika na stacjach benzynowych, a rozliczenie za zatankowane pal...

1

Dołącz do 41479 zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj