Skorowidz hasłowy interpretacji
Hasło: nieodpłatne kształcenie

 

nieodpłatne kształcenie 3 / 442400  │  a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   z  

1

2012.08.29 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB1/415-530/12-4/AP
     ∟Czy wartość nieodpłatnych świadczeń, jakie otrzymają członkowie Izby (pielęgniarki i położne) w związku z udziałem w bezpłatnej formie kształcenia podyplomowego, będzie podlegała opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych (PIT-8C)? I czy stanowisko zaprezentowane przez Izbę jest prawidłowe?

2009.11.13 - Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach - IBPP4/443-1351/09/KG
     ∟Gmina nie ma prawa obniżenia kwoty podatku należnego o kwotę podatku naliczonego związanego z przebudową budynku na potrzeby centrum kształcenia praktycznego i doskonalenia zawodowego.

2008.09.30 - Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach - IBPP1/443-1358/08/KG
     ∟Brak możliwości obniżenia kwoty podatku należnego o kwotę podatku naliczonego wynikającego z faktur dokumentujących nabycie towarów i usług związanych z realizacją projektu - kształcenie zawodowe.

1

Dołącz do 41701 zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj