Skorowidz hasłowy interpretacji
Hasło: konflikt między wspólnikami

 

konflikt między wspólnikami 1 / 442400  │  a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   z  

1

2004.10.29 - Urząd Skarbowy w Miliczu - PD 415/17/04
     ∟Jeden z przedsiębiorców prowadzący działalność w dwuosobowej spółce cywilnej wypowiedział w trybie natychmiastowym umowę spółki. Każdy ze wspólników posiada 50% udziałów. Spółka posiada środki trwałe, które nadal wykorzystuje drugi wspólnik. W miesiącu lipcu zostały złożone deklaracje PIT-5 gdzie przychody, koszty, dochody zostały podzielone po 50%. Deklaracja podatnika, który chce rozwiązania spółki została złożona bez jego podpisu. Podatnik nie ma dostępu do korespondencji spółki, nie ma kontroli nad działaniami drugiego wspólnika.Czy podatnik może wykorzystywać środki trwałe należące do spółki i jednoosobowo podejmować działania w imieniu ...

1

Dołącz do 41693 zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj