baza aktów prawnych
Rozporządzenie Ministra Finansów
z dnia 26 sierpnia 2003 r.
w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów
(t. jedn. 2017 r. poz 728 z późn. zm.)
stan prawny: 18.11.2019 r.

Komentarz do przepisu § 3 pkt 1 lit. g | przejdź do przepisu § 3


g) odpadami są materiały, które na skutek procesów technologicznych lub na skutek zniszczenia albo uszkodzenia utraciły całkowicie swą pierwotną wartość użytkową;
komentarze (1)   interpretacje (10)   pobierz bezpłatnie (0)   wersje w czasie (1)

Odpady to materiały podstawowe lub pomocnicze, które przed ich wykorzystaniem (podczas magazynowania czy transportu) albo w trakcie ich wykorzystywania zgodnie z przeznaczeniem w produkcji czy przy świadczeniu usługi, zostaną zniszczone czy uszkodzone (gdy nastąpi odpowiednio częściowe albo całkowite uniemożliwienie ewentualnego korzystania z materiału zgodnie z przeznaczeniem).

Pobierz cały komentarza w *.pdf za sms w księgarnik epodatnik.plDołącz do 41648 zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj