Precedensy GUS do PKWiU 37.00.11.0
- Usługi związane z odprowadzaniem i oczyszczaniem ścieków

 

Szukaj interpretacji do PKWiU 37.00.11.0

Podaj kod

albo hasło

  Reset

Do wyszukiwarki należy wpisać dowolny symbol klasyfikacji statystycznej. Jeżeli symbol nie jest jednak najbardziej szczegółowy, należy dodatkowo podać rodzaj klasyfikacji, bowiem w takim przypadku kody różnych klasyfikacji bywają identyczne (np. PKWiU 12 = PKD 12 = KŚT 12).
Podając hasło wyszukujesz zawsze we wszystkich precedensach do wszystkich klasyfikacji.
Hasło nie dłuższe niż 5 słów lub fragmentów słów. Np. hasło "pojazd sam" da wyniki: "pojazd - odladzarka do samolotów - zbudowany na podwoziu samochodu ciężarowego i wyposażony w podnośnik oraz urządzenie do odladzania samolotów","


2/614 - precedensów GUS
do PKWiU 37.00.11.0 - Usługi związane z odprowadzaniem i oczyszczaniem ścieków
Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 29 października 2008 r. w sprawie Polskiej Klasyfikacji Wyrobów i Usług (PKWiU) (Dz.U.nr 207 poz. 1293 z późn. zm.)

1

PKWiU 37.00.11.0 - Usługi związane z odprowadzaniem i oczyszczaniem ścieków
     ∟usługi polegające na udrażnianiu systemów kanalizacyjnych i czyszczeniu rur kanalizacyjnych. klasyfikowane będą tu również usługi zarządzającego, bądź właściciela sieci kanalizacyjnej, wykonywane w ramach prowadzonej działalności
precedens GUS z 5 lipca 2011 r.

PKWiU 37.00.11.0 - Usługi związane z odprowadzaniem i oczyszczaniem ścieków
     ∟usługi wykonywane przez podmiot będący właścicielem lub zarządzającym siecią kanalizacyjną, polegające na: wydawaniu warunków technicznych na wykonanie przyłącza kanalizacyjnego, prowadzeniu odbiorów technicznych przyłączy kanalizacyjnych, usuwaniu awarii, wykonywaniu remontów przyłączy kanalizacyjnych, likwidowaniu przyłączy kanalizacyjnych, czyszczeniu zbiornika i ścianek fontanny, usuwaniu nieczystości i skutków ulew
precedens GUS z 27 stycznia 2009 r.

1

Dołącz do 41563 zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj