Skorowidz hasłowy interpretacji
Hasło: zwrot pośredni

 

zwrot pośredni 1 / 442400  │  a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   z  

1

2004.09.02 - Lubuski Urząd Skarbowy - I-2/443-130/04/KW
     ∟W jaki sposób dokonać rozliczenia nadwyżki podatku naliczonego nad należnym w deklaracji VAT-7 za kwiecień 2004r.Czy do zwrotu na rachunek bankowy różnicy za kwiecień 2004r. stosuje się nowe przepisy ustawy o podatku od towarów i usług? Spółka zwróciła się pismem z dnia 27.07.2004r. (data wpływu 30.07.2004) do

1

Dołącz do 41689 zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj