Skorowidz hasłowy interpretacji
Hasło: zabezpieczenie ryczałtowe

 

zabezpieczenie ryczałtowe 2 / 442400  │  a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   z  

1

2010.12.16 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPP3/443-110/10-3/TK
     ∟Czy w przypadku uzyskania zgody na zabezpieczenie ryczałtowe wystarczające jest, by podatnik, zamierzający zwiększyć zakres prowadzonej działalności, dysponował majątkiem pozwalającym na trzydziestoprocentowe wywiązanie się z zobowiązań podatkowych?

2009.07.02 - Dyrektor Izby Skarbowej w Bydgoszczy - ITPP3/443-85/09/ZG
     ∟Wnioskodawca spełnia warunki do stosowania zabezpieczenia ryczałtowego podczas przemieszczania wyrobów opisanego we wniosku, jednakże nie może w tym celu wykorzystywać posiadanego już zabezpieczenia generalnego lecz winien wystąpić do właściwego naczelnika urzędu celnego o wydanie stosownego zabezpieczenia ryczałtowego.

1

Dołącz do 41689 zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj