Skorowidz hasłowy interpretacji
Hasło: koszty manipulacyjne

 

koszty manipulacyjne 3 / 442400  │  a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   z  

1

2009.06.03 - Dyrektor Izby Skarbowej w Bydgoszczy - ITPB1/415-294/09/IG
     ∟Czy opłaty leasingu można zaliczyć w koszty uzyskania przychodu w miesiącu grudniu 2008 r. (dot. opłaty wstępne leasingowe)?

2008.03.18 - Dyrektor Izby Skarbowej w Bydgoszczy - ITPB1/415-779/07/PSZ
     ∟Czy w przypadku użytkowania samochodu osobowego na podstawie umowy tzw. leasingu operacyjnego nie ma zastosowania zasada niezaliczania do kosztów uzyskania przychodów rat leasingowych, w części ustalonej od wartości samochodu przewyższającej równowartość 20 000 euro?

2007.12.18 - Dyrektor Izby Skarbowej w Bydgoszczy - ITPB1/415-387/07/IG
     ∟1. Czy czynsz inicjalny, koszty manipulacyjne, rata leasingowa oznaczona na harmonogramie w poz. „0” w całości stanowią koszty uzyskania przychodu w 2007 roku i powinny być zaewidencjonowane w prowadzonej księdze przychodów i rozchodów w dacie wystawienia faktur?2. Czy koszty wymienione powyżej poniesione już w 2008 roku, tj. w okresie gdy będzie prowadzona księga handlowa (pełna księgowość) muszą być przypisane do poszczególnych lat podatkowych (proporcjonalnie do całego okresu leasingu)?

1

Dołącz do 41694 zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj