Skorowidz hasłowy interpretacji
Hasło: bezskuteczność korekty

 

bezskuteczność korekty 3 / 425594  │  a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   z  

1

2013.04.18 - Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach - IBPP1/443-42/13/AW
     ∟Korekta nieodpłatnych przekazań towarów na cele reprezentacji i reklamy

2012.10.01 - Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach - IBPP1/443-623/12/AW
     ∟Korekta nieodpłatnych przekazań towarów na cele reprezentacji i reklamy.

2012.09.18 - Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach - IBPP1/443-624/12/AW
     ∟Korekta nieodpłatnych przekazań towarów na cele reprezentacji i reklamy.

1

Dołącz do 41478 zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj