Skorowidz hasłowy interpretacji
Hasło: bary

 

bary 4 / 425594  │  a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   z  

1

2008.12.12 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB5/423-90/08-2/AS
     ∟Czy Wnioskodawca ma prawo zaliczać wydatki na usługi gastronomiczne wyłączone z katalogu kosztów uzyskania przychodów w związku z traktowaniem ich jako wydatek reprezentacyjny, czy jednak w przypadku rodzaju działalności podmiotu ma je traktować jako koszty uzyskania przychodu, jako wydatek nieodłącznie związany z uzyskiwanym przychodem?

2007.02.26 - Drugi Mazowiecki Urząd Skarbowy w Warszawie - 1472/ROP1/423-62/07/MK
     ∟Czy można podwyższyć w 2006 r. i 2007 r. podstawową stawkę amortyzacyjną dla automatów do gry o niskich wygranych, napędzanych monetami lub żetonami, które w ramach wygranej wypłacają gotówkę lub żetony, zaliczonych do grupy 8 Klasyfikacji Środków Trwałych, jako urządzeń poddanych szybkiemu postępowi technicznemu, przy zastosowaniu współczynnika 2,0? Urządzenia spełniają funkcję rozrywkową, są na wyposażeniu lokali rozrywkowych - barów, pubów, dyskotek.

2006.09.28 - Drugi Urząd Skarbowy w Tarnowie - PP.005/45/2006
     ∟Czy otrzymana dotacja (przeznaczona na zakupy inwestycyjne), w ramach programu: Rozwoju Baru (...), stanowi obrót (podstawę opodatkowania), zgodnie z art. 29 ust. 1 ustawy o podatku od towarów i usług?

2004.03.17 - Izba Skarbowa w Rzeszowie Ośrodek Zamiejscowy w Krośnie - IS.IX/3-0050/3/04
     ∟uzupełnić

1

Dołącz do 41478 zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj