Skorowidz hasłowy interpretacji
Hasło: kaseta

 

kaseta 3 / 442400  │  a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   z  

1

2006.08.01 - Drugi Urząd Skarbowy w Częstochowie - DUS-PP/443/24/2006/EK
     ∟Czy sprzedaż gazet z załączonymi płytami, kasetami zobowiązuje podatnika do ewidencjonowania obrotu przy pomocy kasy rejestrującej od 1 września 2006r.?

2006.05.23 - Urząd Skarbowy Warszawa-Praga - 1434/PV/443-95/06/MZ
     ∟Spółka prowadzi działalność handlową polegającą na sprzedaży wysyłkowej towarów, które są dostarczane do konsumenta za pośrednictwem poczty lub firm kurierskich. Wszystkie należności regulowane są za pośrednictwem poczty lub na rachunek bankowy Spółki i każdą wpłatę można w sposób jednoznaczny przyporządkować do konkretnej transakcji.

2005.10.28 - Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie - IUS.PP-1/443/6/2005
     ∟Czy obrót uzyskany z tytułu świadczenia przez podatnika usług sprzedaży biletów, abonamentów, płyt, kaset czy programów, na rzecz swoich pracowników (osób fizycznych) zwolniony jest z obowiązku ewidencjonowania przy zastosowaniu kas rejestrujących?Zgodnie z art. 14a § 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa, stosownie do swojej właściwości naczelnik urzędu skarbowego, naczelnik urzędu celnego lub wójt, burmistrz (prezydent miasta), starosta lub marszałek województwa na pisemny wniosek podatnika, płatnika lub inkasenta mają obowiązek udzielić pisemnej interpretacji co do zakresu i sposobu zastosowania prawa podatkowego w ich indywidualnych sprawach, w...

1

Dołącz do 41694 zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj